Available: 0 szt.
0,24 €
Temporarily unavailable
Nanga Lukrecja korzeń cięty 250g to wysokiej jakości produkt zielarski zawierający starannie wyselekcjonowane i pocięte korzenie lukrecji (Glycyrrhiza glabra). Charakterystyczny, słodki smak tego surowca, często porównywany do anyżu, jest około 50 razy intensywniejszy niż smak cukru, co czyni lukrecję wyjątkowym składnikiem.
Nanga Lukrecja korzeń cięty 250g zapakowana jest w szczelne, ekologiczne opakowanie o dużej pojemności 250g, które chroni zawartość przed wilgocią, światłem i utratą aromatu. Produkt jest całkowicie naturalny, bez dodatku jakichkolwiek sztucznych konserwantów, barwników czy aromatów.
Podsumowując, Nanga Lukrecja korzeń cięty 250g to produkt najwyższej jakości, który przypadnie do gustu zarówno miłośnikom naturalnych herbat i naparów, jak i osobom poszukującym tradycyjnych składników ziołowych o bogatej historii stosowania.
100% naturalny surowiec bez sztucznych dodatków
intensywny, naturalnie słodki smak około 50 razy słodszy niż cukier
duże ekonomiczne opakowanie 250g
wszechstronne zastosowanie w naparach, kuchni i mieszankach ziołowych
idealne uzupełnienie diety
Lukrecja korzeń 100%.
Sposób użycia
Napar: szczyptę korzeni zalać wrzątkiem i parzyć około 5 minut, następnie koniecznie odcedzić.
Przeciwwskazania
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku stosowania leków lub innych suplementów diety należy skonsultować z lekarzem.
Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
No one has written a review for this product yet. Be the first to write a review.