Wysyłka zamówień złożonych do godziny 10:00 tego samego dnia!
[email protected]     668207098
język:   PolskiAngielskiNiemieckiRosyjski
waluta:  
Strona główna » Zdrowie » Houston Enzymes AFP Peptizyde (Enzymy trawienne, trawienie białek) 90 Kapsułek

Filtruj produkty

Kategorie

Houston Enzymes AFP Peptizyde (Enzymy trawienne, trawienie białek) 90 KapsułekHouston Enzymes AFP Peptizyde (Enzymy trawienne, trawienie białek) 90 KapsułekHouston Enzymes AFP Peptizyde (Enzymy trawienne, trawienie białek) 90 KapsułekHouston Enzymes AFP Peptizyde (Enzymy trawienne, trawienie białek) 90 Kapsułek
Houston Enzymes AFP Peptizyde (Enzymy trawienne, trawienie białek) 90 Kapsułek
Houston Enzymes AFP Peptizyde (Enzymy trawienne, trawienie białek) 90 Kapsułek
Houston Enzymes AFP Peptizyde (Enzymy trawienne, trawienie białek) 90 Kapsułek
Houston Enzymes AFP Peptizyde (Enzymy trawienne, trawienie białek) 90 Kapsułek

Houston Enzymes AFP Peptizyde (Enzymy trawienne, trawienie białek) 90 Kapsułek

Houston Enzymes
Konsystencja
Skład

Cena: 189,00 zł

Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni

PayPo

Chwilowo niedostępny

Opis
Opcja darmowej wysyłki
na terenie Polski
zobacz koszty dostawy
GRATISY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 
Program Lojalnościowy
wymieniaj
punkty
na złotówki!
Za ten produkt otrzymasz: 189
pkt.
 • OpisOpis
 • Dawkowanie
 • Tabela Składu
 • O producencie
 • Informacje Żywieniowe
 • Recenzje (0)
 • Artykuły
 
 • Mieszanka enzymów do trawienia białek spożywczych
 • Zwiększa rozpad białek kazeiny i glutenu
 • Obejmuje aktywność enzymatyczną peptydazy dipeptydylowej IV (DPP IV).
 • Bezpieczna, nietoksyczna alternatywa lub uzupełnienie diety GFCF

AFP Peptizyde® (Advanced Formula Protease) to połączenie trzech różnych enzymów, które rozkładają białka żywności. Enzymy te są izolowane i oczyszczane ze źródeł grzybowych.

Połączenie tych specyficznych enzymów pozwala na znacznie wydajniejsze sposoby szybkiego i dokładnego rozbijania białek na mniejsze składniki.

Enzymy w AFP Peptizyde działają tylko na białka żywności — nie na węglowodany, tłuszcze ani inne związki. AFP Peptizyde nie będzie kolidować z lekami ani innymi suplementami, chyba że są one również białkami, co jest bardzo mało prawdopodobne. AFP Peptizyde można stosować w połączeniu z innymi produktami enzymatycznymi.

Więcej o tym, jak działa peptyd AFP
 • Enzym dipeptydylopeptydaza IV lub DPP IV jest w stanie rozłożyć i inaktywować kazomorfinę peptydu egzorfiny z nabiału. Jednak dla maksymalnego rozpadu białka DPP IV nie jest użyteczny sam i powinien być łączony z innymi proteazami o innej i mniej rygorystycznej specyficzności wiązań peptydowych.
 • Z tego powodu AFP Peptizyde zawiera dwie inne proteazy pochodzenia grzybowego o wysokiej aktywności w środowisku kwaśnym. Enzymy te są obecne w AFP Peptizyde w dużych ilościach w celu szybkiej hydrolizy (rozkładu) białek, gdy pokarm znajduje się jeszcze w żołądku.
 • Zdolność enzymów AFP Peptizyde do wytrzymywania niskiego pH żołądka i pozostawania aktywnymi w warunkach kwaśnych umożliwia rozkład kazeiny i glutenu przed wejściem do jelita cienkiego. Kazeina i gluten w obecności enzymów trzustkowych w jelicie cienkim mogą wytwarzać peptydy egzorfin, które mogą być łatwo wchłaniane z jelita (peptydy te nie są wchłaniane z żołądka).
 • AFP Peptizyde uzupełnia „normalny” rozkład kazeiny, glutenu i innych białek pokarmowych, tak że peptydy egzorfin nie są wytwarzane, ponieważ specyficzny wzór rozszczepiania do produkcji tych peptydów jest zmieniony.
 • AFP Peptizyde zawiera również tylko te enzymy, które są potrzebne do hydrolizy białek. Nie dodano żadnych innych enzymów. Pozwala to dostosować suplementację enzymów do konkretnych potrzeb.

Kolejną zaletą tego podejścia jest mniejszy potencjał reakcji nietolerancji ze względu na dodatkowe i być może niepotrzebne białka enzymatyczne. Ponadto, stosując tylko trzy mieszanki enzymów w AFP Peptizyde, można dodać większe ilości każdego enzymu na kapsułkę. Zapewnia to, że w krótkim czasie, gdy pokarm znajduje się w żołądku, może nastąpić większy rozpad białka spożywczego.

AFP Peptizyde różni się także od produktów innych firm tym, że wielu osobom pozwolił bezpiecznie zmodyfikować, a nawet zrezygnować z diety bezglutenowej i bezkazeinowej (GFCF). Pozwoliło to rodzinom na większy wybór dostępnej żywności, lepsze odżywianie – poprzez ponowne włączenie ważnych źródeł białka z powrotem do diety – oraz znacznie mniej stresu i zmartwień ze strachu przed reakcjami pokarmowymi.

Apetyt może wzrosnąć, a także wykazywać większe zainteresowanie innymi rodzajami żywności. AFP Peptizyde może pozwolić na ponowne wprowadzenie do diety produktów mlecznych i pszennych bez występowania nieprawidłowych zachowań. Korzyści z AFP Peptizyde różnią się w zależności od osoby i mogą na nie wpływać inne suplementy i dieta. Inne suplementy, zwłaszcza witaminy i minerały, można zmniejszyć pod względem ilości lub częstotliwości dawkowania, ponieważ więcej składników odżywczych pochodzi z diety zawierającej enzymy. AFP Peptizyde NIE ma na celu umożliwienia powrotu glutenu do diety osób z celiakią.

AFP Peptizyde jest zalecany w przypadku diet wysokobiałkowych i podczas treningu sportowego, a dawkowanie można zwiększyć w przypadku posiłków o większej zawartości białka mięsnego.†

Używanie AFP Peptizyde jako alternatywy dla diety GFCF
Procedura zalecana przez większość, która z powodzeniem zrezygnowała z diety GFCF (bezglutenowej, bezkazeinowej) stosując AFP Peptizyde, polega na stosowaniu enzymów przy jednoczesnym utrzymaniu diety przez okres co najmniej 2 miesięcy. W przypadku problemów z pokarmami, o których wiadomo, że stanowią problem, należy początkowo stosować małe porcje z 1 lub 2 kapsułkami AFP Peptizyde. Celem jest zapewnienie więcej niż wystarczającej ilości AFP Peptizyde, aby przeciwdziałać skutkom nietolerancji pokarmowej kazeiny/glutenu.

Jeśli prowokacja zakończyła się sukcesem, można spróbować zwiększyć ilość podawanego pokarmu, pamiętając, że może być konieczne więcej AFP Peptizyde, aby przeciwdziałać zwiększonemu rozmiarowi prowokacji pokarmowej. W przypadku okazjonalnego stosowania można podać do 4 kapsułek za wykroczenia, więcej niż prawdopodobnie nie przyniesie żadnych dodatkowych korzyści.†

Dawkowanie


Porcja produktu zalecana do spożycia w trakcie dnia:Jedna (1) kapsułka na początku każdego posiłku. Kapsułki można otwierać, a zawartość mieszać z jedzeniem lub napojem. Uważaj, aby nie wdychać proszku enzymatycznego. Nie stosować, jeśli obecne są aktywne wrzody lub krwawienia z przewodu pokarmowego. AFP Peptizyde można przyjmować z innymi produktami Houston Enzymes.
Składniki

Opakowanie: 90 Kapsułek
Porcja: 1 Kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu: 90
Konsystencja: Kapsułka

Składniki
Zawartość w porcji
w 100 g
*RWS
Peptydaza (źródło DPP IV)
55,000 HUT
DPP-IV
1,100 DPPU
Proteaza 4,5
25,000 HUT
Proteaza 6.0
25,000 HUT

Składniki
Peptydaza (źródło DPP IV); DDP IV; Proteaza 6.0; proteaza 4,5; Kapsułka (hypromeloza i woda), celuloza mikrokrystaliczna i trójglicerydy o średniej długości łańcucha w proszku.
O producencie
Wkrótce.
Informacje Żywieniowe
Enzymy te należy stosować ostrożnie w przypadku czynnej choroby wrzodowej żołądka lub dwunastnicy, ciężkiego zapalenia jelit (charakteryzującego się krwią w stolcu), hemofilii i innych skaz krwotocznych lub w ciągu tygodnia przed planowaną operacją. Ten produkt może nie być odpowiedni dla osób ze znaną alergią na białka enzymatyczne Aspergillus, chociaż niespecyficzne alergie na pleśń niekoniecznie wykluczają stosowanie enzymów grzybowych. Skonsultuj się z lekarzem w celu uzyskania dalszych porad i zachowaj ostrożność. Osoby ze znaną anafilaktyczną reakcją alergiczną na białka grzybów NIE powinny spożywać enzymów pochodzących z grzybów.

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
Nie można stosować jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu.
Trzymać pojemnik zamknięty i przechowywać w temperaturze pokojowej lub w zamrażarce, ale nie umieszczać w lodówce ze względu na wilgotne warunki.

Opisy są własnością sklepu www.mass-zone.eu. Kopiowanie i rozpowszechnianie opisów jest zabronione !
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Producent: Houston Enzymes PO Box 6331Siloam SpringsAR 72761-6331
Recenzje

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Dowiedz się więcej na temat prezentowanego produktu na naszym blogu:
 
brak artykułów
© 2021 mass-zone.eu
wszelkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu