Strona główna » O Nas

O Nas

O firmie

Firmę stworzyła, grupa pasjonatów kultury fizycznej, żywienia i suplementacji wraz z handlowcami, którzy znają rynek i zapotrzebowanie klienta. Szefowie firmy, nie obawiając się silnej konkurencji, wprowadzają nowe standardy jakości usług i kontaktu z klientem.
Naszą kadrę specjalistów, tworzą :
- dietetycy kliniczni, którzy dobrze znają potrzeby pacjenta i potrafią dobierać suplementację, pod dane jednostki chorobowe
- trenerzy sportowców (osób aktywnych fizycznie), specjalizujący się we współpracy z zawodnikami m.in. trójboju siłowego, crossfitu, piłki nożnej, siatkówki, triathlonu, czy kolarstwa, którzy znają zapotrzebowania grupy klientów, trenujących właśnie te dyscypliny sportu i nie tylko
- trenerzy personalni / instruktorzy, mający w dniu codziennym kontakt z klientem ćwiczącym dla siebie, głównie dla poprawy zdrowia i jakości życia
Siedzibą Naszej hurtowni jest Bolesławiec, na Dolnym Śląsku, gdzie również prowadzimy sklep stacjonarny. Realizacją Naszych wysyłek, zajmują się najskuteczniejsi przewoźnicy w kraju i na całym świecie, co pozwala na praktycznie bezproblemową i terminową przesyłkę, wprost do klienta.
Firma jako cel stawia sobie dobre opinie klientów, co zaowocuje jej rozwojem na rynku światowym. Pomoże w tym również współpraca i promocja sportowców, którzy są żywą reklamą odpowiednio dobranej suplementacji.
Wystartowaliśmy z liczbą około 1500 najwyższej jakości produktów, które są w stu procentach legalne na Naszym rynku. 

Czym się wyróżniamy

Naszą główną handlową domeną, są znaczące dla klienta wartości takie jak :
- wysyłka w 24 h
- sprowadzenie praktycznie każdego produktu pod dane zamówienie, nawet jeśli tego produktu nie mamy na stanie (związane z dłuższym okresem oczekiwania)
- pomoc w doborze odpowiedniej suplementacji, poprzez 3 źródła wymiany informacji – livechat, mail, kontakt telefoniczny
Współpracujemy ze specjalistami, którzy angażują się w pomoc każdemu klientowi. Pomagamy nie tylko sportowcom, czy osobom aktywnym fizycznym, ale również ludziom, którzy niekiedy potrzebują poprawić swoje samopoczucie, poprzez dobranie odpowiednich kompleksów witamin, czy też probiotyków.
Jakość Naszych produktów potwierdzają różnego rodzaju badania jak i sami producenci, którzy są sprawdzonymi markami na rynku – Optimum Nutrition, Olimp, Now foods, Jarrow Formula, czy też Swanson. Z produktów tych marek, już od lat, korzysta ogromna grupa konsumentów.
Jak widać w Naszej ofercie znajdują się produkty dla każdego – dla dzieci, kobiet w ciąży, amatorów sportu, osób starszych jak i zawodowych sportowców.
W Naszym sklepie mamy możliwość negocjacji cen, co pozwala Nam być konkurencyjnym na rynku. Każdy z klientów ma możliwość uczestniczenia w programie lojalnościowym, gdzie zbierając punkty, zdobywa dodatkowe rabaty na kolejne zamówienia.
Warto śledzić Nasz fanpage i stronę www, gdzie praktycznie co tydzień pojawiają się promocje cenowe i darmowe wysyłki.
Cenimy sobie opinie Naszych klientów i prosimy o pozostawienie informacji, czy transakcja z Naszą firmą przebiegła pomyślnie.
W imieniu całego zespołu Mass-Zone.eu życzymy dużo zdrowia, wspaniałej formy fizycznej i oczywiście udanych zakupów!

Certyfikaty

Opinie

Głównym celem Naszej firmy jest wykonywanie wysokiej jakości usług, które będą generowały zadowolenie klienta. To właśnie Wy drodzy Kupujący, poprzez komentarze, maile, czy jakikolwiek inny feedback, pokazujecie Nam czy podjęte przez Nas działania są skuteczne.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czas realizacji zamówienia, jest dla klienta bardzo istotny, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Wasza przesyłka dotarła do Was jak najszybciej. Towar pakujemy z należytą starannością, aby zapobiec wszelkim uszkodzeniom. U Nas składasz zamówienie bez obaw, ponieważ stany magazynowe są natychmiastowo aktualizowane, więc i w 100%, odpowiadają temu co się dzieje na magazynie.

Nasza ciężka praca, przynosi zamierzony efekt, w postaci pozytywnych opinii, od klientów którzy Nam zaufali. Dowiedz się jak oceniają Nas Nasi klienci.


Dowiedz się jak oceniają nas nasi klienci.

 
ZOBACZ NAS TAKŻE NA


Najnowsze Wpisy

Czego dzisiaj szukasz?

Włącz Powiadomienia Sms

© 2023 mass-zone.eu. Wszelkie prawa zastrzeżone
sklepy internetowe: Sklepy Internetowe -  Interium.com.pl
testgoogle