Strona główna » Kosmetyki » Kosmetyki dla kobiet » Stylizacja (kobieta) » Maska do włosów dla kobiet » JOANNA PROFESSIONAL KERATIN Maska odbudowująca 500 g
JOANNA PROFESSIONAL KERATIN Maska odbudowująca 500 g

JOANNA PROFESSIONAL KERATIN Maska odbudowująca 500 g

Dostępne: 0 pcs.

1,00 zł

Chwilowo niedostępny

O Produkcie

  • Opis
  • Recenzje (0)
  • Artykuły

Maska odbudowująca z keratyną Joanna Professional została specjalnie opracowana do stosowania w salonach fryzjerskich. Polecana jest do pielęgnacji włosów osłabionych zabiegami fryzjerskimi, łamliwych, szorstkich i trudno rozczesujących się. Maska wyraźnie wspomaga poprawę stanu włosów, ułatwia rozczesywanie oraz sprawia, że włosy odzyskują elastyczność, sprężystość i siłę. 

Profesjonalne rezultaty:


- włosy intensywnie zregenerowane i wzmocnione


- elastyczne i pełne życia


- fryzura pełna witalności i zmysłowości

Sposób użycia: Maskę nałożyć na umyte, lekko osuszone ręcznikiem włosy i dokładnie wmasować. Pozostawić na 3-5 minut, a następnie spłukać. W przypadku bardziej zniszczonych włosów po nałożeniu maski włosy można przykryć ręcznikiem lub czepkiem z folii i poddać działaniu ciepła oraz wydłużyć czas działania.


EAN: 5901018012823
Recenzje

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

brak artykułów

Klienci Zakupili Także

Brak danych do wyświetlenia

POZOSTAŁE PRODUKTY Z KATEGORII

Czego dzisiaj szukasz?

Włącz Powiadomienia Sms

© 2023 mass-zone.eu. Wszelkie prawa zastrzeżone
sklepy internetowe: Sklepy Internetowe -  Interium.com.pl
testgoogle