Dostępne: 17 szt.
134,00 zł
Cena za porcję: 2,98 złDostępne: 17 szt.
Super produkt, dziecko zjada. Efekty zobaczymy za jakiś czas stosowania.
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.