ZAMOWIENIE20
Wysyłka zamówień złożonych do godziny 14:00 tego samego dnia!
język:   PolskiAngielskiNiemieckiRosyjski
waluta:  
kraj dostawy:  
Strona główna » Trening siłowy

Filtruj produkty

Kategorie

Trening siłowy

Martwy ciąg

Martwy ciąg to ćwiczenie, które wymaga dosłownie podniesienia ciężaru z podłogi. Jest od wieków, wykonywany przez kulturystów, trójboistów i wielu znanych sportowców, w celu poprawy ich zdolności sportowych, a także wyników, aby uzyskać większą siłę i muskularność. Jeśli nadal nie czujesz, że martwy ciąg jest dla Ciebie, za chwilę udowodnię Ci, że powinieneś wdrożyć go do swojego planu treningowego. Chyba, że z przyczyn kontuzji wykonywanie go, będzie zagrażało Twojemu zdrowiu. 

Martwy ciąg
Wyświetleń: 2

Dlaczego nie mogę zbudować klaty?

Bardziej rozbudowana, lepsza klatka piersiowa była celem większości z nas, gdy po raz pierwszy podnosiliśmy sztangę. Szerokie, potężnie wyglądające mięśnie klatki piersiowej rzeczywiście ukazują efekty pracy na siłowni. Ale co, jeśli twoja obecna rutyna przestała działać? A wszystkie wypróbowane przez Ciebie sztuczki i techniki, aby ponownie rosły mięśnie klatki piersiowej nie dają znaczącego sukcesu?

Dlaczego nie mogę zbudować klaty?
Wyświetleń: 10

Martwy ciąg - dlaczego jest tak ważny?

Martwy ciąg to trening siłowy, w którym obciążona lub nieobciążona sztanga jest podnoszona z ziemi do poziomu bioder, tułowia, prostopadle do podłogi, zanim zostanie ponownie umieszczona na ziemi. Jest to jedno z trzech ćwiczeń trójboju siłowego, obok przysiadu i wyciskania na ławce.

Martwy ciąg - dlaczego jest tak ważny?
Wyświetleń: 6

Zbuduj klatkę niczym Herkules

Wyciskanie na ławce jest popularnym ćwiczeniem i istnieje wiele dowodów opisujących jego zastosowanie w celu poprawy wytrzymałości mięśni górnych partii ciała, siły, wielkości i mocy mięśni. W tym artykule omówiono tradycyjne wyciskanie sztangi z perspektywy fitness. Nie omawia wyciskania na ławce, ponieważ odnosi się do osiągów, takich jak rywalizacja w trójboju siłowym. Celem tego artykułu jest raczej przedstawienie przeglądu wymagań ruchowych i zaleceń dla przeciętnego entuzjasty fitness, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo i wydajność.

 
Zbuduj klatkę niczym Herkules
Wyświetleń: 3

Budowanie siły, od czego zacząć?

Od dzisiaj postanawiasz być silny i słusznie. Zdobycie siły na pewno pozwoli Ci poprawić jakość Twojej sylwetki, zdrowie układu sercowo-naczyniowego, czy obniżyć ciśnienie krwi. Zgubisz zbędną tkankę tłuszczową i będziesz bardziej pewny siebie. Siła zawsze kojarzy się z męskością, chyba każdy mężczyzna chciałby być silny i nie tylko, bo kobieta też może być silna i czerpać z tego korzyści, nie wyglądając przy tym jak mężczyzna, ale to temat na inny czas. Ale zanim nałożysz pełną sztangę kilogramów i zaczniesz bić swoje rekordy, musisz coś przeczytać. Stawanie się silnym to maraton, a nie sprint (ale nie martw się, nie będziesz musiał biegać). Aby stabilnie i bezpiecznie nabrać siły, musisz mieć plan wraz z narzędziami i wiedzą, jak go wykonać. Innymi słowy: musisz wzmocnić swój umysł, aby wzmocnić ciało.

Budowanie siły, od czego zacząć?
Wyświetleń: 77

Pozbądź się bólu pleców ćwicząc w domu

Jeszcze kilka lat temu ból pleców czy bioder kojarzył się tylko z osobami starszymi. Niestety, ewolucja idzie do przodu, technika tak samo, ale nie oznacza to, że wszystko staje się dla nas lepsze. Coraz częściej siedzimy przed komputerami, za kółkiem w samochodzie, z telefonem w ręku itp. Ruszamy się coraz mniej i stajemy się przez to mniej sprawni.
Pozbądź się bólu pleców ćwicząc w domu
Wyświetleń: 66

Stretching w warunkach domowych

Utrzymywanie formy jest niezbędne w każdym sporcie, a znaczną część ogólnej sprawności stanowi rozciąganie. Rozciąganie zwiększa zakres ruchu i dopływ krwi do ciała, ale także zmniejsza prawdopodobieństwo kontuzji. Rozciąganie może również pomóc w przypadku bólu mięśni po treningu i podczas ciężkiego treningu. W zależności od sportu i sportowca różne obszary ciała mogą wymagać rozciągania bardziej niż inne.

Stretching w warunkach domowych
Wyświetleń: 76

Trójbój siłowy – dlaczego warto?

Trójbój siłowy ostatnimi laty stał się coraz bardziej popularny. Kiedy wraz z kolegami z osiedla kilkanaście lat temu zaczynaliśmy swoje pierwsze podrygi z siłownią, tylko pojedyncze osoby słyszały to hasło, kojarząc go tylko ze sportowcami. Za tamtych czasów wyznacznikiem siły zawsze było wyciskanie leżąc. Chłop, chłopa zawsze pytał, ile wyciskasz na klatę? To świadczyło o sile i męskości. Zabawne, ale tak właśnie było i każdy prześcigał się w wyciskaniu. Tysiące ćwiczeń, klatka robiona prawie co każdy trening, by tylko być lepszym od kolegi. Przysiady wtedy? Pojedyncze osoby robiły je, ale raczej na odczepnego, żeby później nie chodzić połamanym, by tylko zaliczyć raz w tygodniu kilka serii. Martwy ciąg? Tutaj też raczej kiepsko to wyglądało, w końcu można tylko rozwalić plecy. Jeżeli kogoś bolały plecy, to broń Boże nawet pomyśleć o martwym ciągu. Tak mijały sobie dni i lata i wszystko zaczęło się co raz bardziej rozwijać. Po pierwsze świadomość ludzi na temat ludzkiego ciała, treningu i żywienia.

Trójbój siłowy – dlaczego warto?
Wyświetleń: 249

Ćwiczenia na triceps w domu

Dzisiaj na tapecie będzie mięsień trójgłowy ramienia, czyli triceps. Chyba większość facetów marzy o dużych i mocno rozbudowanych mięśniach ramion. Często myśląc o treningu ramion skupiamy się przede wszystkim na mięśniach dwugłowych ramienia czyt. bicepsach. Mięśnie trójgłowe ramienia zajmują całą tylną część naszych ramion. Dobrze rozbudowane, w parze z niskim procentem tkanki tłuszczowej w organizmie mogą przypominać podkowę. Mówi się, że ⅔ masy ramion to właśnie tricepsy, które często są rzadziej trenowane niż sam biceps. Dla kompleksowej i dobrze rozwiniętej muskulatury musimy skupić się na treningu całego ramienia.

 

Ćwiczenia na triceps w domu
Wyświetleń: 80

Ćwiczenia w domu

Na trening w domowym zaciszu nie potrzebujemy tak naprawdę dużo sprzętu i czasu. Co takiego powinniśmy uwzględnić podczas planowania treningu w domu? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w niniejszym artykule.

Ćwiczenia w domu
Wyświetleń: 79

Skuteczny trening pośladków w domu

Dlaczego trening pośladków nie powinien być wykonywany tylko ze względów wizualnych? Pośladki są największą i najsilniejsza grupą mięśniową, ponadto kontrolują bardzo dużo ruchów w naszym ciele. Dla jednych liczy się tylko aspekt wizualny, dla innych również zdrowotny :) W czasach, gdzie króluje Internet większość osób pracuje siedząc, „usypiając” w ten sposób swoje pośladki mówiąc kolokwialnie. Co to oznacza? Mięśnie te są rzadko angażowane do pracy. Siedząc, mięśnie “zginacze bioder” są ustawione w pozycji skróconej, przez co z czasem mogą stać się krótkie i sztywne. Ciało reaguje na to skrócenie w nietypowy sposób - zmniejsza siłę mięśni po przeciwnej stronie ciała. Zwykle określa się to jako "wzajemne wyhamowanie".
Skuteczny trening pośladków w domu
Wyświetleń: 81

Jak zbudować klatkę piersiową?

Budowanie klatki piersiowej zaczniemy standardowo od anatomii. Nasza klatka piersiowa składa się z dwóch mięśni: piersiowego większego oraz piersiowego mniejszego.  My skupimy się na mięśniu piersiowym większym. Jego funkcjami są: przywodzenie, nawracanie oraz przodozgięcie kończyny górnej. Co to dla nas oznacza? To, że wszelkiego rodzaju wyciskania i rozpiętki oraz pompki będą świetnymi ćwiczeniami na trening klatki piersiowej.
Jak zbudować klatkę piersiową?
Wyświetleń: 265

Ćwiczenia na biceps w domu

W poniższym artykule, przedstawię Wam najlepsze ćwiczenia na biceps w domu, które można wykonać bez żadnego sprzętu. Skupię się również na mechanizmach hipertroficznych, w które możecie wyposażyć Wasz trening.
Ćwiczenia na biceps w domu
Wyświetleń: 168

Trening barków w domu

Piękna i zadbana sylwetka to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Kobiety zwykle skupiają swoją pracę i wysiłek na mięśniach nóg i pośladków. Mężczyźni zaś na  klatce piersiowej i mocno rozbudowanych plecach.  Często zapominając o trenowaniu innych partii naszego ciała takich jak np.: barki. Dobrze rozbudowane mięśni naramienne nie tylko optycznie zmienią obraz naszej sylwetki, ale przede wszystkim pozwolą na zwiększenie naszej siły. W niniejszym artykule skupimy się na najskuteczniejszych ćwiczeniach na barki w domu bez użycia dużej ilości sprzętu.

Trening barków w domu
Wyświetleń: 164

Ćwiczenia na mięśnie pleców w domu

Jak wykonać trening pleców w domu bez wychodzenia na siłownie lub salę treningową? Na pierwszy rzut oka może się wydawać to temat dość skomplikowany, ale po przeczytaniu tego artykułu zobaczycie, że jest kilka prostych ćwiczeń, które spokojnie możecie wykonać w warunkach domowych.

Ćwiczenia na mięśnie pleców w domu
Wyświetleń: 450

Ćwiczenia na mięśnie brzucha w domu

Świat Internetu jest pełen ćwiczeń oraz metod, które pokazują jak w prosty i szybki sposób wyrzeźbicie swój 6- PAK, ale pytanie czy każde z nich będzie dla nas odpowiednie? Czy założony cel, który sobie postawiliśmy zrealizujemy właśnie takimi ćwiczeniami? Wielu najsilniejszych sportowców na świecie wcale nie ma tarki na brzuchu, a potrafią dźwigać potężne ciężary, szybko biegać i osiągać szczytowe formy. Na to składa się praca nie tylko mięśni brzucha, ale też mięśni pokrywających tułów, łączących go z biodrami, kręgosłupem i obręczą barkową.

Ćwiczenia na mięśnie brzucha w domu
Wyświetleń: 679

Budowanie siły

Budowanie siły:
etapy, które prowadzą do poprawy wyników siłowych,
Słabe ogniwa - Jak je znaleźć ?
Budowanie siły
Wyświetleń: 808

Podciąganie na drążku

Jest to obok wyciskania sztangi nad głowę drugie najważniejsze ćwiczenie na upperbody. Niestety przez wiele osób wykonywane „na odwal się” ,przez co totalnie traci się możliwość benefitów, jakie wynikają z tego ruchu.
 • Informacje, które są potrzebne aby wykonywać to ćwiczenie poprawnie
 • Mity dotyczące podciągania na drążku
 • Dlaczego kobiety mają taki problem z podciąganiem?
 • Progresja ćwiczeń w nauce podciągania na drążku
 • 12 tygodniowy program dla kobiet
Podciąganie na drążku
Wyświetleń: 968

Power Clean

Zastosowanie Power Clean'a,
Czy można się go samemu nauczyć?
Metodyka progresji Power Clean'a
Wariacje tego ćwiczenia i czemu warto z nich korzystać,

Programowanie Power Clean'a
Power Clean
Wyświetleń: 2521
Przejdź do strony głównej
 • 6 PAK Nutrition
 • ADAMED
 • ALINESS
 • ALTRIENT LIVON LABS™
 • APPLIED NUTRITION
 • AQUASOOL
 • Art of Nature Mastiha
 • ASEPTA
 • Aura Herbals
 • AVITALE
 • BabyStart
 • BAUSCH & LOMB
 • BAYER
 • BEBILON
 • Best Joy
 • Bio-Kult
 • BIOCODEX
 • BioGaia
 • BIOLATTE
 • BIOMED
 • BIOTECH USA
 • BIOTON
 • BPS Pharma
 • CannabiGold
 • CARLSON LABS
 • Carnomed
 • CEDERROTH
 • CELLUCOR
 • CHILDLIFE
 • COCONAUT®
 • COLWAY
 • CORAL CLUB
 • DASHRADE
 • DaVinci Laboratories
 • DEDICATED NUTRITION
 • DIET-FOOD
 • DOCTOR LIFE
 • Doctor's Best
 • DORIAN YATES
 • DR ENZMANN
 • DR JACOBS
 • Dr. Mercola
 • Dr.OHHIRA®
 • Duo Life
 • DYMATIZE
 • EkaMedica
 • ENERVIT
 • ENFAMIL
 • Enzymedica
 • ESTABIOM
 • EstroVita
 • FA NUTRITION
 • Ferring Pharmaceuticals
 • FLC PHARMA
 • FoodForce
 • ForMeds
 • FORMOTIVA
 • FOUR SIGMATIC
 • Franky's Bakery
 • Gaia Herbs
 • GARDEN OF LIFE
 • Genactiv
 • Gengigel
 • GEONATURALS
 • Good Health Naturally
 • HANOJU
 • Health Labs
 • HEPATICA
 • HERBAPOL Poznań
 • HIGH5
 • HIMALAYA
 • HIPP
 • Holistic
 • Immunotec
 • Imunoglukan P4H
 • INDIA COSMETICS
 • Integrative Therapeutics
 • INTENSON
 • Invent Farm
 • Invex Remedies
 • JARROW FORMULAS
 • Jell-O
 • KIKI Health
 • KRKA-POLSKA Sp. z o.o.
 • LAB ONE
 • LABORELL
 • LABS212
 • LIERAC
 • Life Extension
 • Living Food
 • LR
 • Manuka Health
 • MARINEX
 • MARS PROTEIN
 • MASS-ZONE
 • Medica Herbs
 • MEDICALINE
 • MEDVERITA
 • MERCK
 • MIRALEX
 • MITO – PHARMA®
 • Mollers Tran
 • MOTION NUTRITION
 • MRM
 • MUSCLETECH
 • MUSTELA
 • MUTANT
 • MY PROTEIN
 • MYLAN
 • NARINE
 • NATROL
 • NATURE SCIENCE
 • NATURE'S ANSWER
 • Nature's Sunshine
 • NATURE'S WAY
 • NeoCell
 • NESTLE
 • NORDIC NATURALS
 • NORSA PHARMA
 • NOW FOODS
 • NOW PETS
 • NUTRAMIGEN
 • NUTREND
 • NUTREX RESEARCH
 • NutriCology
 • Nutropharma
 • OLEOFARM
 • OLI OLI
 • OLIMP
 • OMNi-BiOTiC®
 • OPTIMUM NUTRITION
 • ORKLA HEALTH
 • OSTROVIT
 • Oura Labs
 • Panaseus
 • PANDY PROTEIN
 • Pharma Nord
 • PHARMABEST
 • PHARMOVIT
 • PHOENIX NUTRITION
 • PHYTOCEUTIC
 • PiLeJe
 • PLATINUM CBD
 • POLPHARMA
 • Polski Lek S.A.
 • POWERBAR
 • PURE LABS
 • Purely Inspired
 • PURITAN'S PRIDE
 • QPHARMA
 • QUICKSILVER SCIENTIFIC
 • RCSS
 • Redfood
 • REVALID
 • Salus-Haus
 • SANDOZ
 • Sanofi Aventis
 • SANPROBI
 • SCI TEC
 • SCIENCE IN SPORT (SIS)
 • Scivation
 • SD Pharmaceuticals
 • SEEKING HEALTH
 • SINGULARIS
 • SKARBY POLESIA
 • SMART PHARMA Sp. z o.o.
 • SOLARAY
 • SOLGAR
 • SOURCE NATURALS
 • SPORT DEFINITION
 • Sports Research
 • STADA
 • STANLAB
 • SWANSON
 • TAKEDA Polska sp. z o.o.
 • TARGROCH
 • TERRANOVA
 • Teva
 • The Q
 • THORNE RESEARCH
 • TOTUM SPORT
 • TREC
 • UNIVERSAL NUTRITION
 • USP Zdrowie
 • VISANTO
 • VITAL PROTEINS
 • Vitamins Because
 • VODAVODA
 • Warrior
 • WEIDER
 • YANGO
 • Yummy Sports
 • Zein Pharma
© 2021 mass-zone.eu
wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie: interium.com.pl